25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2007
VII ''Powiat bez Granic'' w Puńcowie

Kolejna 7 już edycja tradycyjnej imprezy sportowo - rekreacyjnej pod nazwą "Powiat bez Granic" odbyła się w sobotę 26 maja na obiektach klubu sportowego w Puńcowie.

Nasi reprezentanci wywalczyli dwa miejsca na podium. Na pierwszym miejscu uplasowali się gimnazjaliści w konkurencji trójboju sprawnościowego, natomiast ich rówieśnicy startujący w mini piłce nożnej ukończyli turniej na trzecim miejscu.

Miejsce tuż poza podium - czwarte - zajęli chłopcy startujący w turnieju mini piłki nożnej szkół podstawowych. Turniej siatkówki plażowej nasza ekipa ukończyła na 6 miejscu. W imprezie startowały także nasze deble w turnieju tenisa stołowego zajmując miejsca odpowiednio - dziewczęta 7 - 8, chłopcy 9 - 11. Trójbój sprawnościowy dla szkół podstawowych nasi zawodnicy zakończyli na 9 miejscu.

Bardzo pechowo startowali nasi biegacze w prestiżowej sztafecie 12 x 500 m. Trzy upadki spowodowały, że nasza reprezentacja ukończyła konkurencję na 6 miejscu, chociaż w pewnym momencie była nawet na drugiej pozycji.

W ogólnej klasyfikacji imprezy, której organizatorem była Gmina Goleszów nasza reprezentacja zajęła 6 miejsce. Startowały reprezentacje 12 gmin a zwyciężyła ekipa Brennej.

W turnieju mini piłki nożnej samorządowców, który nie był zaliczny do oficjalnej punktacji imprezy nasza reprezentacja zajęła 4 miejsce. Zabrakło... piłkarzy (było nas tylko sześciu) i trochę szczęścia. Decydująca o zwycięstwie Wisły bramka w meczu o 3 miejsce była samobójcza.

A może pecha przyniósł nam ten pan z mikrofonem, widoczny na ostatnim zdjęciu w fotogalerii...