Gmina Istebna » Urząd Gminy » Projekty krajowe » Programy społeczeństwa informacyjnego » Gminne Centrum Informacji (CGI) » Gminne Centrum Informacji - Aktualności
Kurs języka angielskiego metodą SITA

Wychodząc naprzeciw potrzebom swobodnego komunikowania się w językach obcych Centrum Nauki Języków i Ośrodek Szkoleniowy „SITA” z Katowic ogłasza nabór chętnych do wzięcia udziału w kursie języka angielskiego w ramach drugiej edycji akcji „Gmina bliżej Europy”.

W poprzedniej edycji (zima 2006/07) w kursach językowych wzięło udział około 40 osób z terenu naszej gminy. Jesienna edycja kursu została zawieszona przez organizatora (CNJiOS "SITA") z przyczyn niezależnych od Urzędu Gminy Istebna.

Dokładny termin rozpoczęcia kolejnego kursu zostanie wyznaczony przez CNJiOS "SITA" po utworzeniu minimum 4 grup po 8 osób. Nabór chętnych prowadzony będzie do końca stycznia 2008 r. w Gminnym Centrum Informacji w Istebnej (budynek GOK, tel. 033 855 61 58), gdzie także kurs zostanie przeprowadzony.

Jeden poziom nauki języka obcego metodą SITA obejmuje 45 godzin, co pozwala na przyswojenie sobie ok. 800 słów i wyrażeń.
Należność za cały kurs wynosi 399 zł (w tym podręczniki i płyty CD oraz korzystanie ze specjalnego sprzętu).

Warunkiem korzystania z kursu językowego prowadzonego metodą SITA jest  zapoznanie się z regulaminem, złożenie stosownego formularza oraz opłacenie kosztów związanych z nauką (na spotkaniu organizacyjnym przed rozpoczęciem kursu).

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin można otrzymać w Gminnym Centrum Informacji w Istebnej lub na stronie internetowej www.blizejeuropy.pl

Równocześnie Urząd Gminy w Istebnej podaje do wiadomości, że organizatorem kursu jest Ośrodek Językowy "SITA" z Katowic a Gminne Centrum Informacji w Istebnej poza udzielaniem informacji zainteresowanym, pomocą w naborze oraz udostępnieniem lokalu na potrzeby kursu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany regulaminowe czy praktyczne sprawy związane z przebiegiem kursu.
Dodał: jk Dodano: 2008-01-04, godz. 11:20