Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2008
Sportowe wydarzenia weekendu 2 - 3 luty

* Rozegrany w dniu 2 lutego w Strumieniu XI Turniej Halowej Piłki Nożnej Pracowników Samorządowych i Radnych Ziemi Cieszyńskiej tym razem nie przyniósł sukcesu reprezentacji naszej Gminy. Pechowe losowanie sprawiło, że nasi piłkarze trafili do grupy z czterema zespołami i mimo niezłej gry (zwycięstwo, remis i porażka, dodatni bilans bramkowy) nie zdołali zakwalifikować się do ćwierćfinału. Nasza drużyna liczyła jeszcze na pozytywne rozstrzygnięcie w ostatnim meczu grupowym pomiędzy Wisłą i Hażlachem. Zwycięstwo jednej z drużyn dawało nam awans natomiast remis premiował oba grające w tym meczu zespoły. Niestety mimo "usilnych starań" obu drużyn padł wynik remisowy. Warto dodać, że Wisła i Hażlach spotkały się później w meczu o trzecie miejsce. Tym razem remisu nie było... Wygrała Wisła... Turniej zakończył się zwycięstwem Zebrzydowic.

* Rozegrany również w sobotę 2 lutego w hali Gimnazjum w Istebnej IV Turniej Piłki Nożnej o "Puchar Świerka Istebniańskiego" wygrał zespół Kosty Ustroń. Na wysokim trzecim miejscu uplasowała się drużyna Istebnej, zaś zespół KP Trójwieś zajął dalsze miejsce. Indywidualną nagrodą dla Najlepszego Bramkarza uhonorowany został Andrzej Kawulok z Istebnej.

* Paweł Gorzołka z Jaworzynki wygrał swoją kategorię wiekową podczas rozegranego w niedzielę 3 lutego tradycyjnego XXI Bieszczadzkiego Biegu Lotników. Impreza rozegrana została w Ustrzykach Dolnych.

Dodał: jk Dodano: 2008-02-04, godz. 10:00