18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2008
Sukcesy biegaczy w Biegu Piastów

W bardzo znaczący sposób zaznaczyli swój udział w rozegranym w miniony weekend w Jakuszycach XXXII Narciarskim Biegu Piastów nasi biegacze.

W sobotę rewelacyjny występ zanotował niezawodny Paweł Gorzołka z Jaworzynki, który zajął w swojej kategorii wiekowej M60 drugie miejsce. Jeszcze bardziej godne podziwu jest jednak jego 63 miejsce w generalnej klasyfikacji biegu na 33 km, w którym wystartowało ponad 1500 zawodników. Pamiętajmy, że Pan Paweł ma 66 lat.

W niedzielę znakomicie zaprezentowali się młodzi biegacze NKS Trójwieś Beskidzka Adam Kaczmarzyk i Tomasz Sikora w biegu na 10 km. Adam okazał się najlepszy a Tomasz zajął trzecie miejsce w stawce prawie 400 startujących. Obaj wygrali też swoje kategorie wiekowe.

Również w klasyfikacjach branżowych nasi zawodnicy stanęli na podium imprezy. Jan Juroszek i Piotr Michałek (obaj z Jaworzynki) zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce a Paweł Gorzołka sklasyfikowany został na trzecim miejscu.