Sport » Wyróżnienia i nagrody
Prestiżowe wyróżnienia dla naszych sportowców

Nasi znakomici biegacze Katarzyna Kubalok (MKS Istebna) oraz Tomasz Sikora (NKS Trójwieś Beskidzka) otrzymali nagrody dla najlepszych sportowców powiatu cieszyńskiego.

To kolejny bardzo prestiżowy sukces oraz uhonorowanie wspólnego wysiłku sportowców, trenerów i działaczy naszych klubów narciarskich.

Gratulujemy!

Uroczystość wręczenia nagród za znaczące wyniki uzyskane na sportowych arenach w kraju i zagranicą odbyła się 28 października w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie. Nagrody i wyróżnienia wręczyli Przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego Jan Sztwiernia oraz Wicestarosta Mieczysław Szczurek. Gratulacje sportowcom złożyła także Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu Rady Powiatu Cieszyńskiego Beata Sabath.

Nagrody i wyróżnienia otrzymało 22 sportowców a także 14 trenerów i działaczy.

Wicestarosta Powiatu Cieszyńskiego Mieczysław Szczurek powiedział:

Jesteście naszą nadzieją i potwierdzeniem wspaniałej woli walki, dowodem sportowej determinacji i ciężkiej pracy. Dziś można śmiało powiedzieć, iż w powiecie cieszyńskim nie brakuje ludzi utalentowanych, pracowitych i zdolnych, potrafiących zadziwić swoimi osiągnięciami. Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć dzięki którym rozsławiacie powiat cieszyński w kraju i zagranicą.
Szczególne wyrazy podziękowania i gratulacje należą się również szkoleniowcom, którzy choć czasem niewidoczni, mają duży wpływ na wasze wyniki. Dziękuję także osobom, które w różnych formach wspierają sport w naszym powiecie. Właśnie dzięki działaczom, którzy bezinteresownie, ofiarując swoje środki i swój czas, ma szansę zaistnieć na sportowych arenach wielu uzdolnionych, młodych ludzi.

Źródło: Strona internetowa Starostwa Powiatowego

Dodał: jk Dodano: 2008-10-29, godz. 14:06