18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2009
Nie tylko ''Bruclik''

XXXIV Bieg "O Istebniański Bruclik" nie był jedyną imprezą narciarską, w której w minionych dniach wystartowali nasi biegacze.

Dwudniowy "Puchar Roztocza", który odbył sie w Ustianowej Góernej przyniósł trzy miejsca na podium reprezentantom NKS Trójwieś Beskidzka. Elżbieta Kilian zajęła drugie miejsce w biegu juniorek młodszych techniką klasyczną. Również na drugim miejscu ukończył zawody Bartłomiej Kajzar w kategorii juniorów młodszych klasykiem, zaś Marcin Wolny zajął w tej samej kategorii lecz w biegu rozgrywanym techniką dowolną trzecie miejsce.

Tak jak w poprzednich latach kilku naszych biegaczy wystartowało w rozegranym na trasie z Vreąčovki do Zwardonia XVII Międzynarodowym Narciarskim Rajdzie Chłopskim. Po raz kolejny nie zawiódł Paweł Gorzołka z Jaworzynki, który triumfował w kategorii M5 - 60 lat i starsi. Na podium w swoich kategoriach wiekowych stanęli także Jan Łacek z Jaworzynki (drugi w M3), Tomasz Sikora z Istebnej (trzeci w M1) i Paweł Ryś z Jaworzynki (trzeci w M2). Swoją kategorię wiekową (M2) wygrał także pochodzacy z Jaworzynki a obecnie mieszkaniec Ustronia syn Pawła Gorzołki Stanisław.