25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2009
Rowerowy weekend

Materiał przygotował Michał Nosowicz

30 maja 2009 w Chorzowie odbył się wyścig na rowerach górskich Silesia Cup MTB, w którym świetnie zaprezentowała się Amelia Wróbel zajmując 1 miejsce w swojej kategorii na dystansie mini jadąc po raz ostatni z tym nazwiskiem, tydzień przed swoim ślubem.

Nasza eksportowa para Aleksandra Nosowicz oraz Michał Nosowicz zajęli kolejno 2 i 4 miejsce w swoich kategoriach.

Podczas tych zawodów była osobna klasyfikacja dla nauczycieli i pracowników oświaty – w Mistrzostwach Pracowników Oświaty ZNP Okręg Śląski nasze wf-istki stanęły na podium zaś Michał Nosowicz zajął 7 miejsce i obiecuje poprawę.

W  tym samym czasie podczas zawodów  Szczawnica MTB marathon, gdzie udział wzięło ponad trzystu zawodników Marcin Jałowiczor plasował się na 15 pozycji w klasyfikacji ogólnej i 13 pozycji w swojej kategorii  wiekowej.