18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2009
Udany weekend naszych sportowców

Kilka dobrych wyników zanotowali na swoim koncie nasi sportowcy na imprezach rozgrywanych podczas minionego weekendu.

* Cztery miejsca na podium to dorobek biegaczy wywalczony podczas Pucharu Polski w biegach na nartorolkach "Rollski 2009", który odbył sie w Bystrej. Trzykrotnie w pierwszej trójce kończyli zawody reprezentanci NKS Trójwieś Beskidzka - Krzysztof Kukuczka (pierwszy wśród juniorów młodszych), Sebastian Gazurek (trzeci w kategorii juniorów) oraz Tomasz Kaczmarzyk (trzeci w rywalizacji juniorów młodszych).
Na drugim stopniu podium wśród juniorek młodszych stanęła zawodniczka MKS Istebna Karolina Gazurek.

* Znakomicie zaprezentował się na rozegranych we włoskiej miejscowości Frosinone Mistrzostwach Świata w biegach na nartorolkach Mariusz Michałek (NKS Trójwieś Beskidzka), który w biegu na 14,5 km uplasował się tuż za podium - na czwartym miejscu.

* Kolejny bardzo dobry występ zaliczył Paweł Gorzołka z Jaworzynki zajmując dziewiąte miejsce na IX Mistrzostwach Świata Weteranów w biegach górskich, które odbyły się w Zagrzebiu (Chorwacja).

* Zwycięska passę kontynuują nasi piłkarze, którzy pokonali na boisku "Pod Skocznią" po trudnym meczu walki trzecią (do niedzieli) drużynę rozgrywek Pielgrzymowice 3:1 i dzięki temu w dalszym ciągu prowadzą w tabeli Klasy B.
W najbliższą sobotę - 19 września - zawodnicy KP Trójwieś jadą do Skoczowa na wielce atrakcyjnie zapowiadający się mecz z miejscowym Beskidem!
W sobotę punkty wywalczyli także przedstawiciele drużyn młodzieżowych. W spotkaniu z Kobiernicami juniorzy zremisowali 0:0 a trampkarze pokonali rywali 1:0.