Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności 2011
Zaproszenie na konferencję

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych DELTA PARTNER zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu cieszyńskiego na konferencję inaugurującą projekt: „Cieszyńskie Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego”, która rozpocznie się 18 lutego 2011 r. (piątek) o godzinie 10.00 w siedzibie partnera projektu - Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem”, przy ul. Wałowej 4 w Cieszynie (sala konferencyjna).

Spotkanie umożliwi przybliżenie założeń przedsięwzięcia, w tym zaprezentowanie planowanej oferty bezpłatnego wsparcia organizacji pozarządowych (m.in. w formie usług doradczych, pomocy technicznej czy rozbudowy sieci współpracy międzysektorowej). Wśród głównych tematów poruszanych na konferencji znajdą się zagadnienia dotyczące możliwości zaspokojenia potrzeb organizacji pozarządowych, jakie zostały zidentyfikowane w ramach projektu „CieszLab – Cieszyńskie Laboratorium Społeczeństwa Obywatelskiego”, poprawy funkcjonowania organizacji powiatu cieszyńskiego poprzez profesjonalizację ich działań na rzecz tworzenia społeczeństwa obywatelskiego oraz zwiększanie kwalifikacji, a także rozwiązywania problemów, z którymi lokalne NGO muszą się zmierzać. Omówione zostaną również szanse, jakie daje nawiązywanie lokalnych partnerstw sektorów pozarządowego i publicznego dla efektywnej realizacji programów i projektów.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Potwierdzenie uczestnictwa prosimy przesłać (mailem) lub zgłosić telefonicznie do dnia 15 lutego br.

Lider projektu:
Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych DELTA PARTNER
e-mail: ccso@ccso.org.pl
tel./fax: 33 851 44 81, 33 851 44 82

Osoba do kontaktu: Anita Kramarczyk

Szczegółowy program konferencji znajduje się w załączniku...
program_konferencji.pdf
Dodał: jk Dodano: 2011-02-14, godz. 08:03