Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2011
Turniej Dzikich Drużyn o ''Puchar Wójta Gminy''

W najbliższą niedzielę tj. 27 marca od godz. 14.00 w hali istebniańskiego gimnazjum rozegrany zostanie Błyskawiczny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o ,,Puchar Wójta Gminy Istebna”.

Organizatorem jest Referat Promocji, Informacji Turystycznej i Sportu.

Zgłoszenia do rozgrywek można dokonać do piątku 25 marca do godz. 13.30 (z zastrzeżeniem, że lista zapisów może być zamknięta wcześniej w wypadku zgłoszenia maksymalnej przewidzianej liczby drużyn czyli sześciu):

- osobiście w biurze Referatu Promocji, Informacji Turystycznej i Sportu (budynek GOK)

- pod nr. tel. 33 - 855 61 58

Ilość drużyn ograniczona - maksymalnie 6.

Wybór systemu rozgrywek oraz losowanie (ustalenie harmonogramu) odbędzie się w biurze Referatu Promocji, Informacji Turystycznej i Sportu (budynek GOK) w piątek 25 marca o godz. 14.00.

REGULAMIN TURNIEJU:

1. Turniej jest organizowany dla drużyn z Gminy Istebna

2. Uwaga! Drużyny mogą mieć w składzie (na boisku):
- nie więcej niż 3 zawodników z rocznika 1980 lub młodszych
nie mniej niż 2 zawodników z rocznika 1979 i starszych

3. Każda drużyna zobowiązana jest dostarczyć organizatorowi listę zawodników wraz z podanym rocznikiem najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem turnieju – stosowny formularz można otrzymać w biurze Referatu.

4. Każdy zawodnik zobowiązany jest do posiadania dokumentu tożsamości potrzebnego do ewentualnego zweryfikowania rocznika

5. System rozgrywek oraz czas gry zostanie ustalony w piątek 25 marca w zależności od ilości zgłoszonych drużyn

6. W trakcie meczu drużyny składają się z 4 zawodników + bramkarz

7. Każda drużyna posiada stroje sportowe oraz obowiązkowo obuwie miękkie z podeszwą nie rysującą parkietu.

8. Zawody są prowadzone wg przepisów PZPN – szczegóły zostaną omówione przed turniejem.

9. O kolejności miejsc decydują: 1. Punkty, 2. Wynik meczu między zainteresowanymi drużynami, 3. Stosunek bramek, 4. Większa liczba strzelonych bramek, 5. Mniejsza liczba straconych bramek.

10. Organizatorzy i sędziowie zawodów nie odpowiadają za powstałe kontuzje zawodników. Zawodnicy, drużyny nie mogą z tego tytułu rościć żadnych pretensji cywilno – prawnych.

11. Spotkania będą prowadzone przez sędziego głównego, do którego należy ostateczna decyzja.

12. Napomnienia i wykluczenia – czasowe.

13. Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora.

Nagrody:

- za pierwsze trzy miejsca puchary
- wszystkie drużyny dyplomy
- indywidualna nagroda dla najlepszego strzelca
Dodał: jk Dodano: 2011-03-22, godz. 07:52