Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2011
XI ''Powiat bez Granic''

XI edycja „Powiatu bez Granic”

17 czerwca na terenie Gminy Hażlach odbyła się impreza sportowa „Powiat bez Granic”, która jest symbolem otwarcia granic gmin powiatu cieszyńskiego. Granice i podziały zastąpione zostały sportową rywalizacją, zabawą i integracją dzieci i młodzieży naszych gmin.

Naszą Gminę reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Istebnej, Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworzynce oraz młodzież z Gimnazjum nr 1 w Istebnej. Nad ich zmaganiami czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: pani Aleksandra Kawulok, pan Mariusz Juroszek oraz pan Jarosław Hulawy.

Zawody składały się z kilku konkurencji odbywających się jednocześnie:
* Mini Piłka nożna
* Tenis stołowy
*Trójbój sprawnościowy

Sukcesem reprezentacji naszego Gimnazjum było wywalczenie  pierwszego miejsca w turnieju mini piłki nożnej.

Całość zawodów zakończyła się biegiem sztafetowym wokół stadionów., który jak co roku wzbudza najwięcej emocji  wśród zawodników i kibiców.
Nasza Gmina była reprezentowana również w osobie pana Henryka Gazurka, który towarzyszył zawodnikom podczas części oficjalnej oraz dopingował ich zmagania w biegu sztafetowym.

Dziękujemy za udział w tej imprezie wszystkim sportowcom ze szkół podstawowych , Gimnazjum oraz ich opiekunom.

Foto: www.powiat.cieszyn.pl

Dodał: jk Dodano: 2011-06-22, godz. 09:39