Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2011
Turniej Firm o ''Puchar Wójta Gminy Istebna''

W dniu 7 sierpnia  o godz. 14.00 na nowo otwartym boisku ze sztuczną trawą „Orlik” przy Gimnazjum w Istebnej rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej Firm o "Puchar Wójta Gminy Istebna".

Zgłoszenia do rozgrywek można dokonać do wtorku 2 sierpnia w biurze Referatu Promocji, Informacji Turystycznej i Sportu (budynek GOK) w Istebnej.
Nie ma możliwości zgłoszenia telefonicznego.

Wybór systemu rozgrywek oraz losowanie (ustalenie harmonogramu) odbędzie się w biurze Referatu Promocji, Informacji Turystycznej i Sportu w piątek 5 sierpnia o godz. 13.00.
W losowaniu wezmą udział firmy, które spełnią warunek zawarty w pkt. 2 Regulaminu.

Informacje dotyczące Turnieju:

Zapraszamy do udziału wszystkie firmy z terenu naszej Gminy, a także kibiców!

REGULAMIN

1. Turniej jest przeznaczony dla firm mających swoją siedzibę na terenie  Gminy Istebna.
2. Uwaga! Drużyny mogą mieć w składzie tylko zawodników będących pracownikami firmy – obowiązuje lista piłkarzy potwierdzona przez właściciela firmy, którą należy dostarczyć do biura Referatu Promocji, Informacji Turystycznej i Sportu do wtorku 2 sierpnia
(stosowny formularz można otrzymać w biurze Referatu).
3. System rozgrywek oraz czas gry zostanie ustalony w piątek 5 sierpnia
w zależności od ilości zgłoszonych drużyn.
4. W trakcie meczu drużyny składają się z 5 zawodników w polu + bramkarz.
5. Każda drużyna posiada koszulki w jednolitym kolorze oraz obowiązkowo obuwie dopuszczone do gry na „Orliku” (zabrania się gry w „korkach” metalowych i plastikowych).
6. Zawody są prowadzone wg przepisów PZPN – szczegóły zostaną omówione przed turniejem.
7. Organizatorzy i sędziowie zawodów nie odpowiadają za powstałe kontuzje zawodników. Zawodnicy, drużyny nie mogą z tego tytułu rościć żadnych pretensji cywilno – prawnych.
8. Spotkania będą prowadzone przez sędziego głównego, do którego należy ostateczna decyzja.
9. Napomnienia i wykluczenia – czasowe.
10. Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora.

Dodał: jk Dodano: 2011-07-28, godz. 10:09