Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2011
Sukcesy w Pucharze Polski na nartorolkach

W miniony weekend odbyły się dwie edycje Pucharu Polski w biegach na nartorolkach, w których bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy naszych klubów narciarskich.

* Cztery zwycięstwa odnieśli nasi biegacze w zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Polski w biegach na nartorolkach "Memoriale Stanisława Legierskiego", który rozegrano w Jaworzynce.
Na najwyższym stopniu podium stanęli Weronika Legierska (MKS Istebna), Mariusz Michałek (NKS Trójwieś Beskidzka), Rafał Matuszny i Dominik Bury (obaj MKS Istebna). Na drugiej pozycji rywalizację ukończył Bartłomiej Rucki (NKS Trójwieś Istebna). Natomiast trzecie lokaty wywalczyli: Dominika Hulawy (MKS Istebna), Sebastian Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka) i Patrycjusz Polok (MKS Istebna).

* Dzień po zawodach w Jaworzynce kolejne zawody Pucharu Polski w biegach na nartorolkach odbyły się w Bystrej. Tam zawodnicy naszych klubów narciarskich stanęli na podium aż osiem razy, chociaż zabrakło tym razem pierwszego miejsca.
Na drugich miejscach rywalizację ukończyli biegacze MKS Istebna Rafał Matuszny, Kamil Bury i Dominik Bury, natomiast trzecie lokaty wywalczyli Weronika Legierska (MKS Istebna), Aleksandra Łacek, Sebastian Gazurek, Krzysztof Kukuczka i Mikołaj Michałek (wszyscy NKS Trójwieś Beskidzka).
Dodał: jk Dodano: 2011-09-22, godz. 13:44