|
|
•
Sport
»
Relacje i wyniki
»
Imprezy sportowo - rekreacyjne 2012
|
|
Turniej im. Stanisława Legierskiego
|
Losowania grup dokonano w dniu 22 czerwca o godz. 9.30 w siedzibie GOK w Istebnej:
Podział na grupy:
Grupa A: 1. Black Game Team Bielsko Biała 2. Beskidek Istebna 3. FC Olecki 4. Siła Jasnowice
Grupa B: 5. Euro Games 6. Dream Team Jaworzynka 7. KP Trójwieś Juniorzy 8. Zagroń
Harmonogram Turnieju (uwaga - godziny meczów orientacyjne):
9.10 – 9.25 Black Game Team - Beskidek 9.30 - 9.45 Euro Games – Dream Team 9.50 – 10.05 FC Olecki - Siła Jasnowice 10.10 – 10.25 KP Trójwieś Juniorzy - Zagroń 10.30 – 10.45 Beskidek – FC Olecki 10.50 – 11.05 Dream Team - KP Trójwieś Juniorzy 11.10 – 11.25 Siła Jasnowice - Black Game Team 11.30 – 11.45 Zagroń - Euro Games 11.50 – 12.05 Beskidek – Siła Jasnowice 12.10 – 12.25 Dream Team - Zagroń 12.30 – 12.45 FC Olecki – Black Game Team 12.50 – 13.05 KP Trójwieś Juniorzy – Euro Games
Półfinały: 13.20 A1 - B2 13.40 A2 - B1
Mecz o III Miejsce - godz. 14.05
Finał - godz. 14.25
Regulamin:
1. W Turnieju weźmie udział 8 drużyn.
2. Drużyny w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy po 4 drużyny. W grupie każdy gra z każdym.
O kolejności miejsc w końcowej tabeli decydują: 1. Punkty, 2. Wynik meczu między zainteresowanymi drużynami (w przypadku, gdy więcej drużyn ma taką samą ilość punktów mała tabelka), 3. Różnica bramek, 4. Większa liczba strzelonych bramek, 5. Mniejsza liczba straconych bramek. 6. Rzuty karne pomiędzy zainteresowanymi drużynami.
Następnie rozgrywane są półfinały, mecz o 3 miejsce i finał.
3. Czas gry – 15 minut bez przerwy - zmiany w trakcie meczu hokejowe.
4. W trakcie meczu drużyny składają się z 5 zawodników w polu + bramkarz.
5. Każda drużyna posiada koszulki w jednolitym kolorze oraz obowiązkowo obuwie dopuszczone do gry na „Orliku” (zabrania się gry w „korkach” metalowych i plastikowych).
6. Zawody są prowadzone wg przepisów PZPN – szczegóły zostaną omówione przed turniejem.
7. Organizatorzy i sędziowie zawodów nie odpowiadają za powstałe kontuzje zawodników. Zawodnicy, drużyny nie mogą z tego tytułu rościć żadnych pretensji cywilno – prawnych.
8. Spotkania będą prowadzone przez sędziego głównego, do którego należy ostateczna decyzja.
9. Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora.
10. Zgłoszenie do rozgrywek jest jednoznaczne z przyjęciem zasad i reguł zawartych w regulaminie.
11. Regulamin w imieniu każdego członka drużyny podpisuje kapitan drużyny.
|
|
|
|
|