Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2012
Sukcesy biegaczy na nartorolkach

Tradycyjnie w tym okresie roku rozgrywane są zawody w biegach na nartorolkach, w których z powodzeniem startują również reprezentanci naszych klubów narciarskich.

W rozegranych w Bystrej zawodach "Rollsprint", które zaliczane są do klasyfikacji Pucharu Polski 2012 w biegach na nartorolkach nasi zawodnicy wywalczyli siedem medali.
Na najwyższym stopniu podium stanęli Weronika Legierska, Patrycjusz Polok (oboje MKS Istebna) oraz Tomasz Skurzok (NKS Trójwieś Beskidzka).
Na drugich miejscach rywalizację ukończyli Dominika Hulawy (MKS Istebna) i Sebastian Gazurek, natomiast trzecie lokaty wywalczyli Bartłomiej Rucki oraz Mikołaj Michałek (wszyscy NKS Trójwieś Beskidzka).

W Marklowicach rozegrano finałowe zawody Pucharu Polski w biegach na nartorolkach - "Puchar Śląska".
Dominika Hulawy i Patrycjusz Polok zajęli drugie, zaś Sebastian Gazurek i Bartłomiej Rucki - trzecie miejsca.

Cztery medale wywalczyli nasi zawodnicy na Ogólnopolskich Spotkaniach Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach na nartorolkach, które odbyły się w Marklowicach.
Na drugim stopniu podium stanęła Magdalena Kobielusz, natomiast brązowe medale zdobyli  Weronika Legierska, Grzegorz Zawada (wszyscy MKS Istebna) oraz Tymoteusz Gazur (NKS Trójwieś Beskidzka).
Dodał: jk Dodano: 2012-09-25, godz. 14:45