18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2013
Medalowe żniwo biegaczy w Olimpiady Młodzieży!

Aż 13 medali wywalczyli nasi biegacze podczas XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych "Podkarpackie 2013".

Informowaliśmy o medalach zdobytych w pierwszych konkurencjach imprezy - patrz tutaj...

Równiez w kolejnych dniach zawodów nasi zawodnicy "wybiegali" miejsca na podium.

Dwa srebrne medale wywalczył Bartłomiej Rucki (NKS Trójwieś Beskidzka) - w biegu juniorów młodszych na 5 km klasykiem oraz na 10 km techniką dowolną.

Kolejny - trzeci już medal Olimpiady - zdobyła Dominika Hulawy (Istebna/AZS AWF Katowice).  Tym razem w biegu juniorek na 5 km techniką dowolną zajęła trzecie miejsce.

Na trzecim stopniu podium stanął w biegu juniorów młodszych na 10 km techniką dowolną Dominik Bury (MKS Istebna).

Aż trzy medale padły łupem naszych sztafet.
Złoty wywalczyła ekipa juniorów MKS Istebna I w składzie Dominik Bury/Kamil Bury.
Dwa razy na najniższym stopniu podium stanęły sztafety NKS Trójwieś Beskidzka - juniorek (Dorota Kaczmarzyk/Anna Łacek) i juniorów (Tomasz Skurzok/Bartłomiej Rucki).