Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności 2013
Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w Istebnej Zaolziu

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej OTWP w Istebnej Zaolziu

23 marca 2013r. odbył się Gminy Turniej Wiedzy Pożarniczej OTWP w OSP Istebna Zaolzie. Brało w min udział 33 uczestników, 7 ze szkół podstawowych, 21 z gimnazjum, 5 ze szkół ponadgimnazjalnych reprezentujących jednostki OSP gminy Istebna. Uczestnicy w I etapie rozwiązywali test, natomiast do II etapu przechodzili Ci, którzy uzyskali największą liczbę punktów po teście pisemnym
Oto wyniki:

Szkoła Podstawowa: I  miejsce Małgorzata Legierska OSP Koniaków Centrum, II miejsce  Agnieszka Legierska OSP Koniaków Centrum, III miejsce Klaudiusz Haratyk OSP Istebna Centrum

Pozostali uczestnicy: Kamil Kędzior, Jan Chrapek, Błażej Rucki, Paweł Legierski.

Gimnzajum: I miejsce Szymon Legierski OSP Koniaków Centrum, II miejsce Jan Stańko OSP Jaworzynka Centrum, III miejsce Paulina Kubica OSP Koniaków Centrum.

Pozostali uczestnicy: Dariusz Jałowiczor, Andrzej Jałowiczor, Jan Sikora, Janusz Kubica, Alicja Kaczmarzyk, katarzyna Legierska, Renata Legierska, Daria Gwarek, Agnieszka Polok, Katarzyna Niewiadomska, Michał Waszut, Agnieszka Ligocka, Aneta Kubas, Ewa Ligocka, Rafał Małyjurek, Krzysztof Gazurek, Paweł Jałowiczor.

Szkoła ponadgimnazjalna: I miejsce Robert Kochutek OSP Koniaków Kosarzyska, II miejsce Zuzanna Matuszny OSP Koniaków Kosarzyska, III miejsce Jan Zowada OSP Koniaków Centrum.

Pozostali uczestnicy: Marcin Miszta, Jakub Legierski.

Komisja konkursowa w składzie: przewodniczący Roman Kohut wice prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP w Cieszynie, członek Józef Ligocki funkcjonariusz PSP w Cieszynie, sekretarz Renata Haratyk sekretarz zarządu Oddziału Gminnego w Istebnej. Turniej zaszczycili swoją obecnością: z-ca wójta gminy Istebna pan Henryk Gazurek, prezes ZOG ZOSP w Istebnej dh Józef Czepczor, Komendant Gminny dh Stanisław Legierski.

Podziękowania dla sponsora turnieju Kompleksu Istebna Zaolzie za podarowane bilety wejścia na basen i wyciąg narciarski. Podziękowania dla wszystkich opiekunów, którzy przygotowywali młodzież do tego konkursu.

Organizatorem turnieju był komendant Gminny dh Stanisław Legierski oraz jednostka OSP Istebna Zaolzie.

oprac. dh Renata Haratyk
Sekretarz ZOG ZOSP w Istebnej