Gmina Istebna » Szkolnictwo » Gimnazja » Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej
Międzyszkolny konkurs „Moje hobby moja pasja''

3 czerwca w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej rozstrzygnięty został I Międzyszkolny Konkurs „MOJE HOBBY MOJA PASJA”.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu całej gminy.

Konkurs zorganizowany został przez pedagogów gimnazjum, a jego celem było wzbudzenie w dzieciach i młodzieży potrzeby odkrywania swoich talentów i pasji jak również dzielenie się swymi zainteresowaniami z innymi.
Ilość nadesłanych prac bardzo pozytywnie zaskoczyła organizatorów. Prace były bardzo różnorodne i ciekawe, toteż wyłonienie laureatów nie było łatwym zadaniem. Spośród prawie 50 prac wybranych zostało 25, które w szczególny sposób zwróciły uwagę jurorów.

Prace ocenione zostały w 4 kategoriach odpowiednio do wieku:

1. Praca literacka
2. Praca plastyczna
3. Prezentacja multimedialna
4. Album

Laureatami konkursu zostali: Kinga Nokielska, Miłosz Suszka, Klaudia Łacek , Iga Waszut, Łukasz Juroszek, Agnieszka Jachacy, Lucyna Kąkol, Ewelina Hulboj i Samuel Rabin.

Pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, ich opiekunom i jurorom a w sposób szczególny sponsorom nagród – właścicielom pizzerii „U Józefa” i „Werona”, marketowi „Rema”, kompleksowi  „Zagroń”, właścicielom sklepów „Trendy”, „Sekret”, „Galeria pod Aniołem”, „Galeria Florystyczna KINGA”, właścicielowi sklepu spożywczego „U Gazdy”, Gminnemu Ośrodkowi Kultury i wszystkim osobom prywatnym, które wsparły nasz konkurs.

Mamy nadzieję, iż ten konkurs będzie początkiem nie tylko odkrywania wielkich talentów w różnych dziedzinach zainteresowań człowieka, ale również czasem radosnego dzielenia się swoimi pasjami, budowaniem nowych przyjaźni i wspólnym pracowaniem na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży.

Materiał przygotowały
Sławomira Patyk i Magdalena Krężelok