http://www.istebna.eu/mieszkaniec?ref=occ

Styczeń 2016

P W Ś C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki
Imprezy sportowo - rekreacyjne 2015
40 Bieg o Bruclik - foto...
40 Międzynarodowy Bieg Narciarski ''O Istebniański Bruclik''
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników i pasjonatów narciarstwa biegowego oraz kibiców do wzięcia udziału w 40 edycji biegu ''O Istebniański Bruclik'', który planowany jest na 8 lutego 2015 roku na trasach Kubalonki.
40 Międzynarodowy Bieg o Bruclik - wyniki...
40. bieg „O Istebniański Bruclik” przeszedł już do historii
Trudne, zimowe warunki nie odstraszały biegaczy, których na starcie stawiło się blisko 270. Główne trofeum, istebniański Bruclik, wywalczył Mateusz Ligocki z Istebnej, który uzyskał najszybszy czas w biegu głównym mężczyzn. Zaś wśród kobiet najszybszą była Justyna Mordarska z Jarkowic, która wywalczyła istebniański kabotek.
Adam Cieślar Mistrzem Polski!
Nie ma sobie równych na krajowym podwórku dwuboista z Istebnej Adam Cieślar, który w miniony weekend wywalczył tytuł Mistrza Polski w kombinacji norweskiej!
Adam Cieślar najlepszy także latem!
Powiększa się medalowa kolekcja naszego znakomitego dwuboisty Adama Cieślara, który wywalczył tytuł letniego mistrza Polski podczas zawodów rozegranych na skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Malince oraz na trasach nartorolkowych ośrodka „Jonidło”.
Alpejczycy również z medalami - także MP!
W ślady naszych znakomitych biegaczy - zdobywców prawdziwego worka medali w kończącym się sezonie - starają się kroczyć nasi alpejczycy, którzy również stawali na podium rozgrywanych minionej zimy imprez!
Awans dziewcząt UKS Gimnazjum do Finału MMP!
W dniu Narodowego Święta Niepodległości odbyły się eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Futsalu Dziewcząt w kategorii U-16, w wyniku których awans do turnieju finałowego wywalczyła drużyna UKS Gimnazjum Istebna!
Bieg o bruclik już tuż tuż
W najbliższą niedzielę na Kubalonce odbędą się największe zawody w narciarstwie biegowym na Podbeskidziu. Po raz 40. odbędzie się bieg po '' Istebniański Bruclik''.
Bieg w Gródku z udziałem reprezentacji Gminy Istebna
W sobotę reprezentacje naszych szkół podstawowych i gimnazjum wzięły udział w Biegu Gródkiem w Republice Czeskiej.
Biegacze amatorzy w wysokiej formie!
Trzy miejsca na podium wywalczyli nasi zawodnicy w pierwszych w tym sezonie zawodach w biegach narciarskich z cyklu Salomon Nordic Sunday, które rozegrano w Zakopanem.
Biegacze na podium także latem
Kilka miejsc na podium wywalczyli nasi sportowcy podczas rozegranych w minionych dniach imprez biegowych.
Biegacze w dobrej formie także latem!
Kilka medali zdobyli nasi biegacze w liczącym 6300 m VI Biegu o Złote Kierpce, który odbył się w Szczyrku.
Cenne osiągnięcie młodych piłkarek!
W miniony weekend rozegrane zostały w Gliwicach Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu dziewcząt do lat 18, w których wysokie piąte miejsce w stawce 12 najlepszych zespołów z całej Polski wywalczyły dziewczęta UKS Gimnazjum Istebna.
Cenne wyróżnienia za sukcesy sportowe!
Pięciu zawodników z naszej gminy oraz nasze Gimnazjum im. Jana Pawła II zostało nagrodzonych za osiągnięcia sportowe podczas uroczystego spotkania, które odbyło się 24 września w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie.
Chłopcy z ZSP SP 1 w Istebnej w Finale Wojewódzkim!
Znakomity występ sztafety chłopców z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Pszczynie zaowocował awansem do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Rudzie Śląskiej.
Czwórbojowa rywalizacja szkolnych lekkoatletów
Tradycyjnie jak co roku w dniu 5 maja rozegrany został Gminny Turniej w Czwórboju Lekkoatletycznym dla szkół podstawowych.
Dobra passa biegaczy amatorów trwa!
Po raz kolejny tej zimy z bardzo dobrej strony pokazali się nasi biegacze amatorzy zdobywając kilka miejsc na podium podczas rozegranych w minionym dniu zawodów.
Dobry start Dominika Burego na Mistrzostwach Świata!
Trójka biegaczy naszych klubów narciarskich reprezentowała nasz kraj na rozgrywanych W Ałmatach (Kazachstan) Mistrzostwach Świata Juniorów w narciarstwie klasycznym.
Dominik Bury mistrzem ... Czech!
Duży sukces odniósł zawodnik MKS Istebna Dominik Bury, który triumfował w rywalizacji juniorów podczas rozgrywanych w miejscowości Vesec niedaleko Liberca Mistrzostw Czech w biegach na nartorolkach!
Drugie miejsce chłopców z APN Istebna
Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi piłkarze z Akademii Piłki Nożnej w Istebnej zajmując drugie miejsce w silnie obsadzonym Noworocznym Turnieju, który został rozegrany w minioną sobotę w hali Gimnazjum w Istebnej.
Drugie złoto Adama Cieślara na Uniwersjadzie!
Nasz znakomity dwuboista Adam Cieślar wywalczył na rozgrywanej w słowackiej miejscowości Štrbské Pleso 27 Zimowej Uniwersjadzie drugi złoty medal powtarzając tym samym osiągnięcie z poprzedniej Uniwersjady w Trentino.
Dwa nasze kluby na podium ''Biegu na Igrzyska''!
Czternaście medali to kapitalny bilans startu naszych biegaczy w ostatnim dniu Finału ''Biegu na Igrzyska'', który umocnił dwa nasze kluby na podium końcowej klasyfikacji drużynowej tej imprezy!
Dziewczęta w Finale Mistrzostw Polski!
Piłkarki UKS Gimnazjum Istebna zagrają w Finale Młodzieżowych Futsalowych Mistrzostw Polski U-18, które odbędą się 17-18 stycznia w Gliwicach.
Dziewczęta z Gimnazjum najlepsze w Powiecie!
W Strumieniu rozegrany został Finał Powiatowy Gimnazjady w Piłce Nożnej Dziewcząt, który bardzo pewnie wygrały dziewczęta reprezentujące Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej i dzięki temu awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.
Dziewiętnaście medali biegaczy w Pucharze Grupy Azoty!
Aż dziewiętnaście miejsc na podium wywalczyli nasi biegacze dwudniowych zawodach o ''Pucharu Grupy Azoty'', zaliczanych do klasyfikacji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich ''Bieg na Igrzyska'', który odbył się w Tomaszowie Lubelskim.
Ekstremalne bieganie z bazą w Istebnej Zaolziu
Znakomita atmosfera towarzyszyła trzydniowym zmaganiom prawie 200 uczestników ekstremalnego Ultra Maratonu ''Dynafit Run Adventure'', którego bazą był Kompleks Sportowo-Rekreacyjny w Istebnej Zaolziu.
Festiwal Biegowy w Istebnej Zaolziu już w niedzielę
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do czynnego spędzania niedzielnego po południa, aby wzięli udział w II Festiwalu Biegowym. Będzie on miał miejsce w Istebnej Zaolziu (przy boisku sportowym) w niedzielę 24 maja.
Finał Krajowy Turnieju Coca Cola Cup - Live!
W Gdańsku rozgrywany jest Krajowy Finał Turnieju Coca Cola Cup z udziałem dziewcząt reprezentujących nasze Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej.
Finał ''Biegu na Igrzyska'' na Kubalonce!
Spore emocje czekają w najbliższy weekend sympatyków biegów narciarskich pod postacią finałowych zawodów z cyklu Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich ''Bieg na Igrzyska'', w którym realną szansę na końcowy triumf ma kilku naszych zawodników.
Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe
Dziewczęta z SP 1 w Koniakowie i chłopcy z ZSzP SP 1 w Istebnej wygrali gminną rywalizację szkół podstawowych w biegach przełajowych, które odbyły się w Kompleksie ''Pod Skocznią'' w Istebnej.
Harmonogram Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej
Turniej rozpocznie się 6 grudnia - niedziela - o godz. 11:50 w Hali Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej.
Historyczny awans piłkarek do Mistrzostw Polski!
W miniony piątek w Chorzowie rozegrany został 17 Finał Wojewódzkiego Turnieju Coca-Cola Cup, w którym udział brało 16 najlepszych drużyn chłopięcych i 8 dziewczęcych w tym nasze piłkarki z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej.
Igrzyska i Gimnazjada pod dyktando naszych biegaczy!
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy na V Ogólnopolskich Igrzyskach oraz Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich, które odbyły się w dniach 6-8 marca w Białce Tatrzańskiej.
II Festiwal Biegowy w Istebnej Zaolziu
24 maja (niedziela) zapraszamy wszystkich chętnych do biegania, aby wzięli udział w II Festiwalu Biegowym organizowanym w ramach ogólnopolskiej akcji ''Polska Biega''.
Imponujące zwycięstwo naszych piłkarek!
Aż 22 bramki zaaplikowały rywalkom z drużyny Granica Ruptawa piłkarki UKS Gimnazjum Istebna w rozegranym w Istebnej Zaolziu meczu o mistrzostwo III Ligi Kobiet Śląsk - grupa 2.
IV Bieg Doliną Olzy- zdjęcia i wyniki
W niedzielę 12 lipca nad Olzą w Istebnej odbyła się IV edycja biegu przełajowego ''Doliną Olzy'', w którym wzięła udział rekordowa liczba uczestników.
IV Bieg na Tyniok - reminescencje...
Już po raz czwarty spotkali się w minioną niedzielę w Koniakowie miłośnicy biegania, pięknych widoków i rodzinnych klimatów aby rywalizować na trasie kolejnej edycji Biegu na Tyniok a także delektować się ciszą i spokojem, jaki oferuje miejsce, w którym odbywa się zakończenie imprezy.
IV Bieg na Tyniok już 19 lipca!
Już za niecały miesiąc - w niedzielę 19 lipca - odbędzie się czwarta edycja Biegu Przełajowego na Tyniok w Koniakowie do udziału w którym już dzisiaj zapraszamy wszystkich sympatyków biegania!
IV Bieg na Tyniok już w przyszłą niedzielę 19 lipca!
Już w przyszłą niedzielę - 19 lipca - odbędzie się czwarta edycja Biegu Przełajowego na Tyniok w Koniakowie do udziału w którym już dzisiaj zapraszamy wszystkich sympatyków biegania!
Joachim Krężelok na Mistrzostwach Świata w Katarze!
Na odbywających się w Katarze lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych mamy swojego przedstawiciela w osobie Joachima Krężeloka z Jaworzynki!
Kolejny siatkarski Grand Slam - Zapraszamy!
Ośrodek narciarski ''Złoty Groń'' zaprasza na tradycyjny siatkarski Grand Slam 2015.
Mariusz Michałek najlepszy w ''Slavic Cup''!
Mariusz Michałek z Istebnej wygrał bieg interwałowy na 15 km techniką dowolną podczas rozgrywanych na trasach PZN Kubalonka zawodów Pucharu Kontynentalnego ''Slavic Cup'' w biegach narciarskich.
Mateusz Ligocki zwycięzcą ekstremalnego ''Bruclika''!
Imponująca ilość - zważywszy zwłaszcza na warunki pogodowe - prawie 260 biegaczek i biegaczy stanęło na starcie Jubileuszowego 40 Międzynarodowego Biegu o ''Istebniański Bruclik'', w którym główną nagrodę wywalczył Mateusz Ligocki z Istebnej!
Mateusz ''na tropie'' Adama!
Wszystko wskazuje na to, że nasz świeżo upieczony Mistrz Polski Adam Cieślar ma godnego naśladowcę w osobie Mateusza Małyjurka z Jaworzynki, który także wywalczył tytuł najlepszego dwuboisty w Polsce w swojej kategorii wiekowej!
Memoriał Andrzeja Kamińskiego po raz kolejny
Po raz kolejny - tym razem 11 grudnia - w hali Gimnazjum w Istebnej odbędzie się Memoriał Andrzeja Kamińskiego jak zawsze pod zawołaniem ''Hej Andrzeju kaj żeś jest? - Gramy bo pamiętamy''.
Mistrzostwa Polski w Biegach na Kubalonce
W dniach 18 - 22 marca na trasach biegowych w Istebnej Kubalonce rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegach Narciarskich.
Mocny początek jesiennej rundy piłkarskiej
Aż sześć meczów odbędzie się na naszych boiskach w ciągu najbliższych pięciu dni - jesienną rundę rozgrywek czas zacząć!
Najbardziej wymagający wyścig etapowy trwa!
Fantastyczna pogoda towarzyszy sześciuset kolarzom z całego świata rywalizującym w 9 edycji jednego z najbardziej wymagających wyścigów etapowych czyli Beskidy MTB Trophy, którego bazą jest Kompleks Rekreacyjno - Sportowy ''Pod Skocznią'' w Istebnej.
Nartorolkowe sukcesy naszych biegaczy!
W minionych dniach rozegranych została seria zawodów w biegach na nartorolkach, w których bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy naszych klubów narciarskich zdobywając wiele medali w tym kilka rangi Mistrzostw Polski!
Nasi biegacze amatorzy nie schodzą z podium!
Kilka miejsc na podium wywalczyli nasi biegacze podczas rozegranych na Polanie Jakuszyckiej czwartych w tym sezonie zawodów w biegach narciarskich z cyklu ''Salamon Nordic Sunday''.
Nasi biegacze jak... dobre wino!
Sezon zimowy wszedł w swoją końcową fazę a forma naszych biegaczy ciągle wysoka czego kolejnym potwierdzeniem były rozgrywane w minionych dniach zawody.
Nasi biegacze na podium na Hrobaczej Łące
Dwa razy stanęli nasi biegacze na podium rozegranego w Kozach XIII Biegu Górskiego na Hrobaczą Łąkę.
Nasi siatkarze amatorzy najlepsi w Cieszynie!
Zwycięstwem drużyny ''Istebna'' zakończył się III Cieszyński Turniej Amatorów w Piłce Siatkowej, który z udziałem 6 ekip odbył się w sali sportowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Cieszynie.
Nasze dziewczęta na szóstym miejscu w kraju!
Podczas rozegranego w miniony weekend w Częstochowie Turnieju Finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16 w futsalu drużyna UKS Gimnazjum Istebna wywalczyła szóste miejsce.
Nasze piłkarki najlepsze w Branicach!
Bardzo dobrze spisały się piłkarki UKS Gimnazjum Istebna wygrywając 21 marca - po raz pierwszy w historii - XI Wielkanocny Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet.
Nasze piłkarki w półfinale Mistrzostw Polski!
Kolejny wielki sukces zanotowały na swoim koncie dziewczyny z UKS Gimnazjum Istebna, które podczas rozegranego w Wałbrzychu turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski Juniorek Starszych U-19 wywalczyły awans do półfinału tych rozgrywek!
Nie ma mocnych na nasze dziewczyny - 10:0 z Zabrzem!
Rekordowym w historii występów w rozgrywkach ligowych zwycięstwem 10:0 nad drużyną KKS II Zabrze przedłużyły do sześciu kolejnych wygranych wiosenną serię piłkarki UKS Gimnazjum!
Nie ma mocnych na nasze dziewczyny!
Reprezentantki naszego Gimnazjum im. Jana Pawła II wygrały rozegrany w Bieruniu Finał Śląskiej Ligi Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego.
Niezwykłe przeżycie Kingi Dobosz!
Wyjątkowe chwile przeżyła nasza 14-letnia piłkarka Kinga Dobosz, która na stadionie Allianz Arenie w Monachium w trakcie oficjalnej prezentacji zespołu Bayern Monachium wyprowadziła na płytę stadionu Roberta Lewandowskiego!
Pasjonujący Finał ''Biegu na Igrzyska''!
Ogromne emocje towarzyszą rozgrywanym na trasach Istebnej Kubalonki finałowym zawodom ''Biegu na Igrzyska'', w których znaczącą rolę odgrywają reprezentanci naszych klubów narciarskich!
Pechowe zakończenie półfinałów Mistrzostw Polski!
W Krakowie rozegrane zostały półfinały Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłce nożnej, w których wzięła udział drużyna UKS Gimnazjum Istebna.
Pięć medali OOM w sprintach drużynowych!
Do siedemnastu medali wzrósł bilans zdobyczy naszych biegaczy na XXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach zimowych ''Małopolska 2015'' po tym jak w ostatniej konkurencji zawodów zdobyli oni pięć medali.
Piłkarska wiosna naszych dziewcząt na dużym plusie!
Trzy zwycięstwa i jedną porażkę zanotowały na swoim koncie dziewczyny z UKS Gimnazjum Istebna w pierwszych czterech meczach wiosennej rundy rozgrywek o mistrzostwo III Ligi Kobiet Śląsk.
Piłkarski weekend (prawie) na piątkę!
Bardzo udany był miniony weekend dla naszych drużyn piłkarskich uczestniczących w rozgrywkach ligowych.
Piłkarski weekend na Zaolziu - Zapraszamy kibiców!
Trzy mecze - spotkanie o drugie miejsce w III Lidze Kobiet i góralskie derby z Wisłą drużyn młodzieżowych - odbędą się w najbliższy weekend na boisku w Istebnej Zaolziu. Warto wybrać się z rodziną i kibicować naszym tym bardziej, że pogoda zapowiada się całkiem przyjemna!
Piłkarskie ostatki ze szlagierem w lidze kobiet!
Dobiega końca jesienna runda rozgrywek piłkarskich, w której w różnych ligach i kategoriach wiekowych występuje pięć naszych drużyn.
Pobiegnij Doliną Olzy - IV bieg przełajowy
Zapraszamy do udziału w IV edycji biegu przełajowego ''Doliną Olzy'', który odbędzie się 12 lipca 2015 roku. Start i meta na terenie amfiteatru ''Pod Skocznią'' w Istebnej. Zapraszamy !!!
Podsumowanie jesiennej rundy rozgrywek piłkarskich
Rekordowa liczba pięciu naszych drużyn występowała w rozgrywkach ligowych pierwszej części sezonu 2015/16 czyli w rundzie jesiennej.
Relacja z Road Trophy 2015
Między 14 a 16 sierpnia odbyła się kolejna edycja Road Trophy – etapówki, której znakiem rozpoznawczym już od pięciu lat są nieustannie powtarzające się krótkie (a czasem dłuższe), ale bardzo strome podjazdy. W końcu takich w okolicach Istebnej, gdzie mieściła się baza wyścigu, nie brakuje. Oprócz uczestników z Polski, nie zabrakło również gości z zagranicy: udział wzięła świetna 7 -osobowa grupa z Belgii ''Paxx Global Cycling'', a także goście z Włoch, Anglii i Słowacji.
Reprezentacyjna forma Faustyny i Marcina!
Coraz lepiej radzi sobie duet UKS Gimnazjum Istebna Faustyna Kubica i Marcin Pudalik w Reprezentacji Juniorek Młodszych Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
Road Trophy 2015 już od jutra!
Cztery etapy w trzy dni - 14-16 sierpnia - przebiegające górskimi, zróżnicowanymi trasami w Polsce, Czechach i Słowacji to tegoroczny Road Trophy - propozycja nadzwyczajnych doznań dla amatorów ścigania i prawdziwych koneserów kolarstwa.
Sebastian i Adam na Mistrzostwach Świata!
Dwójka zawodników z Istebnej Sebastian Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka - z lewej) w biegach oraz reprezentujący WSS Wisła Adam Cieślar (z prawej) w kombinacji norweskiej będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w dniach 18 lutego - 1 marca w szwedzkim Falun.
Siatkarze na ''pudle'' w Cieszynie
Trzecie miejsce w IV Cieszyńskim Turnieju Amatorów w Piłce Siatkowej zajęli występujący pod szyldem ''Istebna'' nasi siatkarze amatorzy.
Srebro i brąz MP dla naszych męskich sztafet!
Dwa medale wywalczyły w sprintach drużynowych techniką dowolną nasze męskie sztafety w ostatnim dniu rozgrywanych na trasach biegowych PZN Kubalonka Mistrzostwach Polski Seniorów w biegach narciarskich.
Sukcesów młodych biegaczy ciąg dalszy!
Rozgrywane w Dusznikach-Zdroju dwudniowe zmagania młodych biegaczy w ramach zawodów z cyklu Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich ''Bieg na Igrzyska'' zaowocowały dwunastoma medalami reprezentantów naszych klubów narciarskich.
Super Turniej ! Niedzielne po południe na Orliku
Wielkie piłkarskie emocje w wykonaniu ośmiu drużyn, walka do ostatniej minuty meczu oraz zacięty finał i rzuty karne decydujące o zwycięzcy Turnieju – to wszystko miało miejsce na Orliku w Istebnej, gdzie w niedzielę 14 czerwca odbył się Turniej „O Puchar Wójta Gminy”.
Szkolni biegacze rywalizowali na Kubalonce
Prawie 80 uczestników zgromadziły na starcie Powiatowe Zawody Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w biegach narciarskich, które w dobrych warunkach śniegowych odbyły się 27 stycznia na trasach w Istebnej Kubalonce.
Sztafeta na medal!
Pisaliśmy już o awansie do Finału Wojewódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców z ZSP SP 1 w Istebnej to teraz pora na bliższe przedstawienie bohaterów tego osiągnięcia!
Śląski debiut duetu z UKS Gimnazjum Istebna!
Zawodniczka UKS Gimnazjum Istebna Faustyna Kubica zadebiutowała w kadrze Śląska Juniorek Młodszych w meczu z reprezentacją Łódzkiego ZPN.
Trójwieś United zwycięzcą w Mikołajkowym Turnieju Piłkarskim
W dzień, kiedy wszyscy wyczekują św. Mikołaja, organizatorzy Turnieju halowego „O Puchar Wójta Gminy” wyczekiwali siedmiu drużyn, które miały dostarczyć wszystkim niezapomnianych piłkarskich emocji.
Turniej im. Stanisława Legierskiego - regulamin
Przedstawiamy Regulamin Turnieju im. Stanisława Legierskiego, który zostanie rozegrany w dniu 20 czerwca na boisku ''Orlik'' przy Gimnazjum w Istebnej.
Turniej im. Stanisława Legierskiego - regulamin
Przedstawiamy Regulamin Turnieju im. Stanisława Legierskiego, który zostanie rozegrany w dniu 20 czerwca na boisku ''Orlik'' przy Gimnazjum w Istebnej.
Turniej koszykówki już w niedzielę
Turniej koszówki „O Puchar Przewodniczącego rady Gminy” - 19 kwiecień (niedziela) sala sportowa Gimnazjum w Istebnej. Zapraszamy do udziały drużyny z Trójwsi.
Turniej koszykówki raz jeszcze w fotografii
Prezentujemy fotogalerię z akcji Turnieju Koszykówki o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Istebna, który został rozegrany w minioną niedzielę w hali Gimnazjum w Istebnej.
Turniej Mikołajkowy - zapisy trwają
Zapraszamy do wzięcia udziału w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbędzie się 6 grudnia na hali sportowej w Gimnazjum w Istebnej.
Turniej Piłki Nożnej na Orliku
14 czerwca odbędzie się Turniej Piłkarski ''O Puchar Wójta Gminy'' na boisku ''Orlik'' przy Gimnazjum w Istebnej. Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników piłki nożnej oraz kibiców.
Turniej Piłki Nożnej na Orliku - Harmonogram
Prezentujemy harmonogram Turnieju Piłki Nożnej ''O Puchar Wójta Gminy Istebna'', który odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 czerwca na ''Orliku'' przy Gimnazjum w Istebnej.
Turniej Piłki Nożnej tymczasowo odwołany
Informujemy, że planowany na 6 września Turniej Mini Piłki Nożnej zostaje tymczasowo odwołany.
Turniej Siatkówki o ''Puchar Wójta Gminy'' w obiektywie
Turniej siatkówki pod dyktando Istebnej Centrum
Sześć drużyn wystąpiło w rozegranym w hali Gimnazjum w Istebnej Turnieju Siatkówki o ''Puchar Wójta Gminy Istebna'', który po stojącym na świetnym poziomie meczu finałowym wygrała drużyna Istebnej Centrum.
Turniej Siatkówki ''O Puchar Wójta'' - zachęcamy do udziału
Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej zaprasza wszystkich miłośników piłki siatkowej do wzięcia udziału w turnieju siatkówki, który odbędzie się w dniu 11 stycznia. Udział w Turnieju mogą brać wyłacznie mieszkańcy Gminy Istebna.
Turniej Tenisa Stołowego
15 marca odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego „O puchar Wójta Gminy”. Miejscem rozgrywek będzie budynek siłowni obok boiska piłkarskiego w Istebnej Zaolziu. Zapraszamy do udziału mieszkańców Gminy w każdym wieku.
Turniej Tenisa Stołowego 2015
Turniej Tenisa Stołowego rozegrany
W niedzielę 15 marca w kompleksie sportowym w Istebnej Zaolziu rozegrał się turniej tenisa stołowego ''O Puchar Wójta Gminy'', w którym wystartowało 30 zawodników w trzech kategoriach wiekowych.
Udane starty biegaczy w Novym Měste
Kilka miejsc na podium wywalczyli nasi biegacze podczas rozegranych w czeskiej miejscowości Nové Město na Moravě zawodów FIS w biegach narciarskich.
Udane starty naszych biegaczy na nartorolkach!
Kolejny dobry start mają na swoim koncie reprezentanci naszych klubów narciarskich, którzy wzięli udział w rozegranych w Marklowicach dwudniowych zawodach.
Udany debiut turnieju koszykówki w naszej Gminie
Znakomity klimat sportowej rywalizacji towarzyszył zmaganiom koszykarzy w historycznym, pierwszym Turnieju Koszykówki o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Istebna, który odbył się 19 kwietnia w hali Gimnazjum w Istebnej.
Udany weekend biegaczy amatorów!
Kolejne udane starty mają na swoim koncie nasi biegacze amatorzy, którzy wywalczyli kilka miejsc na podium podczas weekendowych zawodów narciarskich.
Udany weekend naszych drużyn piłkarskich
Siedem punktów w trzech rozegranych w miniony weekend meczach wywalczyły nasze drużyny piłkarskie.
UKS Gimnazjum Istebna - podsumowanie jesieni
Bardzo udana była piłkarska jesień - pierwsza w historii - zawodniczek reprezentujących klub UKS Gimnazjum Istebna. Podsumowanie występów młodych piłkarek przygotował trener Marcin Pudalik.
UKS Gimnazjum Istebna Klubem Sportowym Orange!
UKS Gimnazjum Istebna został Klubem Sportowym Orange. Jest to wielki sukces ponieważ do realizacji tego projektu, w którego napisanie włożono dużo wysiłku zgłosiło się 2725 klubów z całej Polski.
Upał nie straszny biegaczom - wyniki, zdjęcia...
Mimo wysokiej temperatury ponad 40 biegaczek i biegaczy oraz stanęło do rywalizacji w IV Biegu na Tyniok ze startem w Rastoce i metą na szczycie Tynioka, gdzie dodatkowo 24 dzieci wystartowały w biegach na krótszych dystansach.
W piątek kibicujemy naszym piłkarkom na Zaolziu
Już jutro tj. w piątek o godz. 16:00 kolejny mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo III Ligi Kobiet Śląsk rozegrają nasze dziewczyny z UKS Gimnazjum Istebna.
Wspaniały sukces na oczach Roberta Lewandowskiego!
Dwie bramki dzieliły nasze piłkarki reprezentujące Gimnazjum im. Jana Pawła II od wyjazdu do Madrytu, ale i tak udział w wielkim finale 17 edycji Coca Cola Cup jest olbrzymim, historycznym sukcesem dziewczyn i ich trenera Marcina Pudalika!
Wszyscy biegamy w Istebnej Zaolziu - zapraszamy!
Zapraszamy adeptów biegania w każdym wieku w niedzielne popołudnie 24 maja do Kompleksu Rekreacyjno - Sportowego w Istebnej Zaolziu na II Festiwal Biegowy rozgrywany w ramach Ogólnopolskiej Akcji ''Polska Biega''.
Wygrana na inaugurację piłkarskiej wiosny!
Od pewnego zwycięstwa w wyjazdowym meczu z KKS Polonia Tychy rozpoczęły wiosenną rundę rozgrywek III Ligi kobiet (Ślask) dziewczyny UKS Gimnazjum Istebna.
Zapraszamy na Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej
6 grudnia na hali sportowej przy Gimnazjum w Istebnej odbędzie się druga edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej. Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich miłośników halowych zmagań piłkarskich.
Zapraszamy na Road Trophy za rok bo warto!
Prawie 90 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie czteroetapowego kolarskiego wyścigu szosowego Road Trophy, który - z bazą w Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym w Istebnej Zaolziu - odbył się w miniony weekend.
Zapraszamy na Turniej koszykówki
19 kwietnia br. na hali naszego Gimnazjum odbędzie się Turniej Koszykówki ''O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy''. Do udziału zapraszamy wszystkich miłośników gry ''w kosza''. Zapisy w Ośrodku Kultury w Istebnej.
Znakomity występ szkolnych sztafet!
Dwa zwycięstwa i awans do Finału Rejonowego to świetny bilans startu naszych szkolnych sztafet w Mistrzostwach Powiatu Cieszyńskiego w biegach przełajowych, które odbyły się w Chybiu.
''Nie Sami Oldboje'' najlepsi na Orliku!
Pasjonującym finałem, w którym ''Nie Sami Oldboje'' pokonali po rzutach karnych ''Trójwieś United'' zakończył się rozegrany na Orliku przy Gimnazjum w Istebnej z udziałem ośmiu drużyn Turniej Piłki Nożnej o ''Puchar Wójta Gminy Istebna''.
''Polska Biega''- ła w Istebnej Zaolziu
Prawie 70 biegaczek i biegaczy zgromadził na starcie rozgrywany w ramach Ogólnopolskiej Akcji ''Polska Biega'' II Festiwal Biegowy, który odbył się 24 maja na terenie Kompleksu Rekreacyjno - Sportowego w Istebnej Zaolziu.
''Sprinterskie'' rozpoczęcie Mistrzostw Polski - foto...
Od biegów sprinterskich kobiet i mężczyzn rozpoczęły się 18 marca na trasach biegowych w Istebnej Kubalonce Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegach Narciarskich.
drukuj drukuj
« powrót
Dodał: K.C Dodano: 2014-12-05, godz. 10:16