18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2014
Pierwsze zimowe sukcesy naszych biegaczy!
Pomimo tego, że u nas za oknem aura niezbyt zimowa są miejsca, gdzie narciarze rywalizują na śniegu a nasi biegacze odnoszą pierwsze w tym sezonie sukcesy.

*** W szwajcarskim Ulrichen/Obergoms odbyły się zawody FIS, w których znakomicie zaprezentował się Dominik Bury (MKS Istebna) zajmując trzecie miejsce w biegu juniorów na 10 km techniką klasyczną. Siódme miejsce zajął Bartłomiej Rucki (NKS Trójwieś Beskidzka).
W biegu na 15 km techniką klasyczną seniorów na 10 miejscu uplasował się kolega klubowy Bartłomieja Sebastian Gazurek.
Podczas tych samych zawodów rywalizowano także w sprincie, gdzie Sebastian i Dominik walczyli w półfinałach zaś Bartłomiej w ćwierćfinale.

*** Jan Łacek z Jaworzynki wygrał swoją grupę wiekową podczas rozegranych w Kościelisku pierwszych w tym sezonie zawodów Pucharu Polski PZN Amatorów w biegach narciarskich - Pucharu Kościeliska. Trzeci w tej samej kategorii wiekowej był inny biegacz z Jaworzynki Piotr Michałek.