Aktualności » Aktualności 2015
Zaproszenie warsztaty w ramach projektu „CieszLab.

W związku realizacją przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych Delta Partner oraz Powiat Cieszyński projektu pt. „CieszLab. Cieszyńskie Laboratorium Współpracy” (http://cieszlab.org/) serdecznie zaprasza na dwa moderowane warsztaty dotyczące współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi w Państwa samorządzie.

Celem warsztatów jest podjęcie dyskusji w zakresie konkretnych rozwiązań w zakresie współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi rekomendowanymi przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, zapisanymi w publikacji pt. „Model współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych”;

Warsztaty odbędą się w sali sesyjnej Rady Gminy w Istebnej (Urząd Gminy Istebna 43 - 470 Istebna, Istebna 1000) w następujących terminie:

• Warsztat nr 1, dnia 26 marca 2015 r. (czwartek) godz. 9.00 - 13.00,

• Warsztat nr 2, dnia 26 marca 2015 r. (czwartek) godz. 13.00 - 17.00.

Warsztaty skierowane są do:

• radnych gminnych,

• przedstawicieli samorządu (urzędników), zwłaszcza zajmujących się współpracą z organizacjami pozarządowymi,

• organizacji pozarządowych z terenu gminy, zwłaszcza tych zainteresowanych współpracą z samorządem.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne i obejmuje udział, wyżywienie, komplet materiałów. Można uczestniczyć w dwóch warsztatach.

Zgłoszeń na warsztaty należy dokonywać: telefonicznie pod numerem 33 444 66 86 lub 33 851 44 81 lub mailowo: cieszlab@deltapartner.org.pl. Osobą odpowiedzialną za udzielanie informacji o organizowanych warsztatach z ramienia SWIG Delta Partner jest Marcelina Gabryś, kontakt: tel. 33 444 66 86, mail: cieszlab@deltapartner.org.pl, a z ramienia Powiatu Cieszyńskiego Aneta Brożkowska lub Barbara Jurkiewicz, kontakt: tel. 334777222, e-mail: wt@powiat.cieszyn.pl.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych Delta Partner oraz Powiat Cieszyński.

Zestawienie tematów i zakresu rzeczowego warsztatów.

Temat warsztatów

Oczekiwane rozwiązania w zakresie współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi

25.03.2015r.
g.9.00-13.00