Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2015
Bieg w Gródku z udziałem reprezentacji Gminy Istebna
W XXI edycji Biegu Gródkiem wzięła udział reprezentacja Gminy Istebna. Dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież gimnazjalna pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego udały się wczesnym rankiem do pobliskiej czeskiej miejscowości Gródka ( z czeskiego Hrádek). Biegali na różnych dystansach, w różnych kategoriach wiekowych.
Najmłodszą reprezentantką Istebnej była Maria Strokosz z Istebnej.

Naszą Gminę reprezentowali:
Maria Strokosz z Istebnej, Julia Rucka z Istebnej, Paweł Kawulok z Istebnej, Anna Kobielusz z Istebnej, Jolanta Jałowiczor z Istebnej, Anna Probosz z Istebnej, Wiktoria Legierska z Istebnej, Oliwia Pilch z Istebnej, Jakub Fiedor z Koniakowa, Dominik Wawrzacz z Istebnej, Paweł Łacek z Istebnej, Sebastian Strokosz z Istebnej, Paweł Macura z Istebnej, Sebastian Skurzok z Istebnej, Jakub Sobieraj z Istebnej, Wiktoria Suszka z Koniakowa, Michalina Gazur z Jaworzynki, Aleksandra Greń z Koniakowa, Karolina Legierska z Istebnej, Paula Kubieniec z Istebnej, Janina Juroszek z Istebnej, Jakub Bury z Istebnej, Mateusz Rucki z Istebnej, Łukasz Gazurek z Jaworzynki, Piotr Kawulok z Istebnej, Daniel Zawada z Istebnej, Kamil Kajzar z Istebnej, Bartłomiej Bielesz z Istebnej, Eliza Rucka z Istebnej, Natalia Sewastynowicz z Istebnej, Barbara Celak z Istebnej, Paweł Legierski z Jaworzynki, Dawid Zawada z Istebnej, Antoni Juroszek z Istebnej, Mateusz Małyjurek z Jaworzynki, Grzegorz Zawada z Istebnej, Dominik Juroszek z Jawirzynki oraz pan Mirosław Kapaś z Istebnej, który wystartwał w kategorii mężczyzn na 8 km.

W swoich kategoriach wiekowych miejsca na podium zajęli:Eliza Rucka ( III miejsce w kat. Dziewcząt 14-15 lat), Paweł Legierski ( II miejsce w kat. Chłopców 14-15 lat) oraz Dominik Juroszek ( III miejsce w kat. Chłopców 16-17 lat).

Serdecznie gratuujemy!

Dziękujemy również opiekunom, którzy towarzyszyli biegaczom w Gródku, a byli to: pani Amelia Jałowiczor, pani Wioletta Strokosz oraz pan Jarosław Hulawy.

A już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach sportowych organizowanych w naszej Gminie. Już w maju pierwsze zawody w biegach przełajowych, a w lipcu dwa kolejne.

Dodał: K.C Dodano: 2015-04-15, godz. 10:23