Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2015
Super Turniej ! Niedzielne po południe na Orliku
Wielkie piłkarskie emocje w wykonaniu ośmiu drużyn, walka do ostatniej minuty meczu oraz zacięty finał i rzuty karne decydujące o zwycięzcy Turnieju – to wszystko miało miejsce na Orliku w Istebnej, gdzie w niedzielę 14 czerwca odbył się Turniej „O Puchar Wójta Gminy”.
Do Turnieju zgłosiło się drużyn. Po rozgrywkach grupowych, które wyłoniły po dwie najlepsze drużyny, rozpoczęła się  walka o miejsca na podium. O trzy pierwsze lokaty walczyły drużyny: Trójwieś United, Techniplast, Nie Sami Oldboje i Brygada Bajtli, którym to przypadło „pechowe” czwarte miejsce. Technipast uplasował się na III stopniu podium, aw  finale spotkały się drużyny Nie Sami Oldboje i Trójwieś United. Mecz był wyrównany, zacięty i zakończył się remisem 0:0. To rzuty karne zadecydowało, kto zostanie zwycięzcą. W pierwszej serii karnych był równy wynik 4:4, gdyż obaj bramkarze wybronili po jednym strzale. Lecz już w drugiej serii lepszymi okazali się ci z większym stażem na boisku – Nie Sami Olboje.
Cały turniej rozgrywany był w duchu fair- play, a gwizdek sędziego słyszalny był jedynie na początku i na końcu każdego spotkania.  Za tę spokojną i „czystą” grę bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom, jak również serdecznie gratulujemy udziału w Turnieju „O Puchar Wójta Gminy Istebna”.

foto: Karina Czyż

Trójwieś United   7 pkt.
Brygada Bajtli   5 pkt.
Synowie Deszcza i Krupów   2 pkt.
Red Bul Koniaków  1 pkt

Nie Sami Oldboje   9 pkt