18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2007
Dobry występ biegaczy w Jakuszycach

Dziewięć razy stawali na podium biegacze naszych klubów narciarskich podczas rozgrywanych w dniach 27 i 28 stycznia w Jakuszycach Mistrzostw Karkonoszy. Zawody te będące zarazem VII Memoriałem Jana Mądrego są równocześnie eliminacjami do Zimowej OOM 2007 w biegach narciarskich.

W pierwszym dniu rozgrywano biegi techniką klasyczną. Na pierwszym miejscu z naszych biegaczy uplasował się zawodnik UKS Gimnazjum Istebna Mateusz Ligocki. Drugie miejsca w swoich kategoriach wywalczyli inni biegacze tego klubu - Dominika Hulawy i Patrycjusz Polok oraz Sebastian Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka.

Jeszcze lepiej zaprezentowali się nasi młodzi zawodnicy w drugim dniu zawodów (technika dowolna). Tym razem najlepsi okazali się Magdalena Ligocka (MKS Istebna) oraz Patrycjusz Polok. Swój wynik z poprzedniego dnia (2 miejsce) powtórzyła Dominika Hulawy. Również na drugim stopniu podium znalazł się tym razem Mateusz Ligocki. Tomasz Sikora z NKS Trójwieś Beskidzka zajął w swojej kategorii trzecie miejsce.

Również pozostali nasi biegacze, którzy startowali w tych zawodach zajęli wysokie miejsca. To dobry prognostyk przd dalszymi  zawodami tego sezonu, który ze względu na nietypową zimę zapowiada się jako krótki, ale intensywny.