Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2007
Czwarte miejsce samorządowców

Na czwartym miejscu zakończyła swój udział w X Turnieju Halowej Piłki Nożnej Pracowników Samorządowych i Radnych Ziemi Cieszyńskiej reprezentacja naszej Gminy.
Nie udało się zatem obronić ubiegłorocznego pierwszeństwa, jednak zajęte miejsce potwierdza naszą przynależność do ścisłej czołówki gmin w powiecie w halowej piłce nożnej.

Rozegrana w sobotę 3 lutego w Brennej impreza zgromadziła na starcie 13 reprezentacji.

W rozgrywkach grupowych nasi zawodnicy pokonali wysoko Jaworze i Strumień oraz przegrali z gospodarzami turnieju. W ćwierćfinale doszło do nietypowej sytuacji, gdyż nasi przeciwnicy (Wisła) nie wyszli na parkiet z powodu zdekompletowania składu. W związku z tym do meczu półfinałowego nasza drużyna przystąpiła po dwugodzinnym oczekiwaniu co niewątpliwie miało niekorzystny wpływ na grę. Mimo to w meczu z Chybiem to nasi piłkarze posiadali przewagę. Cóż z tego, skoro mecz zakończył się remisem a rzuty karne skuteczniej wykonywali nasi przeciwnicy. Rzuty karne stają się powoli zmorą naszej reprezentacji - warto przypomnieć, że dwa lata temu rzutami karnymi przegraliśmy mecz finałowy...

Harmonogram turnieju sprawił, że do meczu o trzecie miejsce nasza ekipa musiała przystąpić tuż po rozegraniu półfinału podczas gdy nasi przeciwnicy - drużyna gospodarzy w tym czasie odpoczywała. Zmęczenie dało o sobie znać i nasi zawodnicy nie byli już w stanie nawiązać walki z Brenną.

Rozgrywany w przyjacielskiej atmosferze turniej zakończył się zwycięstwem Gminy Skoczów.

Skład naszej reprezentacji:
Bolesław Bury, Wojciech Czulak, Eugeniusz Gorzołka, Mirosław Kawulok, Jacek Kohut, Janusz Waszut (kapitan), Tadeusz Witos, Michał Zowada

Wyniki naszej drużyny:

Mecze grupowe: