ORS ZAGROŃ
kuchnia regionalna kuchnia regionalna
kuchnia polska kuchnia polska
restauracja restauracja
wyżywienie w obiekcie wyżywienie w obiekcie
bar bar
grill grill
imprezy okolicznościowe imprezy okolicznościowe
kuligi kuligi
parking parking
płatnośc kartą płatnośc kartą
Baza gastronomiczna

Zmęczonych białym szaleństwem lub pieszymi wędrówkami zapraszamy do restauracji ORS ZAGROŃ znajdującej się na terenie naszej stacji narciarskiej, która ugości ponad 150 osób. Restauracja ZAGROŃ to przytulne miejsce, ciepła atmosfera, niebanalny wystrój oraz naprawdę smaczne jedzenie! Przygotowując kartę menu staraliśmy się sprostać różnym podniebieniom, dlatego można tu spotkać dania kuchni regionalnej, kuchni polskiej oraz europejskiej. Jeżeli ktoś ma specyficzne upodobania kulinarne również jesteśmy otwarci na zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych klientów.
Przy dolnej stacji kolejki znajduje się wiata grillowa, gdzie możemy przygotować spotkania przy prosiaku, grzanym winie i kapeli góralskiej. To obowiązkowy punkt dla miłośników świeżego powietrza oraz tych, którzy są smakoszami dań pachnących dymem.. Ciepłe, pachnące kiełbaski, chrupiące szaszłyki czy soczyste steki można skonsumować praktycznie nie odpinając nart czy deski... w białej scenerii Złotego Gronia.
« powrďż˝t