Kubalonka - Apartamenty
Kubalonka 687
43-470 Istebna
Strona WWW: http://www.apartamenty-kubalonka.pl
Telefon: +48 33 855 77 88
Ilo�� miejsc: 25
Kategoria: Ośrodki Wypoczynkowe
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
pokoje z łazienkami pokoje z łazienkami
kuchnia do dyspozycji kuchnia do dyspozycji
płatność kartą płatność kartą
parking parking
apartamenty apartamenty
Apartamenty posiadają niezależne wejście, zamykane piwnice na przechowywanie i serwisowanie rowerów, nart i innego sprzętu, system alarmowy i domofon. Suszarkę do butów narciarskich. Spania są pojedyncze i bardzo szerokie (150cm)podwójne . Zapewniamy pościel na okres pobytu.

Klimatyzację naturalną przy upalnych dniach zapewniają zewnętrzne rolety i przenikanie chłodu (odbiór ciepła) od stropu piwnic. Dodatkowo poza sezonem grzewczym jest zainstalowane ogrzewanie podłogowe i elektryczna drabinka do suszenia odzieży w łazienkach. W zimie CO i ciepła woda użytkowa zapewniają komfort cieplny. Telewizja oparta o mini układ kablowy pozwala na zajęcie wieczorami. Własne WiFi dla związanych z Siecią. Samochody parkuje się na posesji w bezpośredniej bliskości wejścia. 2 sklepy spożywcze na osiedlu są w najbliższym sąsiedztwie. Restauracje i bary szczytu przełęczy 9 minut na piechotę. Drewniany kościółek 5 minut na piechotę.

Poza sezonem atrakcyjne cenowo wynajmy weekendowe na sprwdzenie miejsca i okolicy. Rezerwację wstępną prosze dokonywać przez panel Rezerwacja , lub telefonicznie, a ostateczną stanowi przedpłata na nasze konto wykonana czasie 48 godzin od naszego telefonicznego lub mailowego potwierdzenia.

Aby do nas dotrzeć należy wyjechać bezpośrednio na przełęcz Kubalonkę od strony Wisły Po jej przekroczeniu i minięciu po lewej stronie wjazdu do Sanatorium Dziecięcego po ok 500 metrach na rozwidleniu należy pojechać w prawo i po 400 metrach wjechać na osiedle Kubalonka, gdzie apartamenty znajdują się przy zjeździe na wprost w dół w 3 domu (nr 687) po prawej stronie. Na budynku jest pionowy baner, a oddzielne wejscie do apartamentów jest na końcu budynku.
« powrďż˝t