Janko Muzykant
Kategoria: Chaty, Domy
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
pokoje z łazienkami pokoje z łazienkami
kuchnia do dyspozycji kuchnia do dyspozycji
parking parking
plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci
pokoje trzyosobowe pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe pokoje czteroosobowe

Agroturystyka "Janko Muzykant" to nowy obiekt na terenie gminy Istebna, która należy do Trójwsi Beskidzkiej w której skład wchodzą trzy wsie, Istebna słynna z Kurnej Chaty Jana Kawuloka, Izby pamięci Jerzego Kukuczki słynnego himalaisty, oraz "Galerii" na Granicy. Natomiast Koniaków jest najwyżej położona wsią w Beskidzie Śląskim, słynącą z Koronek Koniakowskich. Najwyższa górą w tej wsi jest "Ochodzita", całoroczne miejsce wypasu ponad 600 owiec z gospodarstwa Piotra Kohuta. Trzecia wieś to Jaworzynka, słynna z przepięknego miejsca jakim jest Trójstyk, Gdzie spotykają się trzy granice Polska, Czeska i Słowacka.

Agroturystyka jest miejscem idealnym do odpoczynku, wszystkich którzy jeszcze nie znają tego istego miejsca jakim jest Istebna.

Domek został wybudowany w 2011 roku, specjalnie dla gości, i turystów. Na parterze znajduje się, kuchnia, salon ze stołem na 12 osób, kącikiem do wypoczynku, oraz wc. Natomiast górna część domu jest przeznaczona na noclegi, są tu trzy pokoje.

1 pokój 5 osobowy- wygodny dla rodzin z dziećmi

1 pokój 3 osobowy- przystosowany dla osób niewymagających

1 pokój 2 osobowy- romantyczny dla zakochanych

Domek posiada 3 Łazienki.

Domek najlepiej jest wynajmować grupami, 8-12 osobowymi.

Zapraszamy, więcej informacji telefonicznie.

« powrďż˝t