Zajazd ''U MICHAŁA''
Kategoria: Gastronomia
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
ilość miejsc  ( 170 ) ilość miejsc ( 170 )
wystrój regionalny wystrój regionalny
zakwaterowanie zakwaterowanie
kuchnia regionalna kuchnia regionalna
kuchnia polska kuchnia polska
restauracja restauracja
wyżywienie w obiekcie wyżywienie w obiekcie
bar bar
grill grill
imprezy okolicznościowe imprezy okolicznościowe
imprezy regionalne imprezy regionalne
kuligi kuligi
parking parking
Gorąco zapraszamy do wypoczynku w Karczmie „U MICHAŁA”.

Karczma znajduje się na przełęczy Kubalonka, w przepięknym miejscu widokowym przy malowniczej trasie zwanej Pętlą Beskidzką. Lokalizacja Karczmy jest szczególnie korzystna dla osób lubiących pieszą i rowerową turystykę górską. Przy Karczmie krzyżują się szlaki turystyczne na Stożek, Czantorię, Soszów, Baranią Górę, Koźińce a w odległości 100 m znajduje się wyciąg narciarski.

Posiadamy 30 miejsc noclegowych (8 pok. 2 os, 3 pok. 3 os, 1pok. 4 os.) Zapewniamy miłą i domową atmosferę.

Nasza restauracja serwuje wyśmienite posiłki, w tym cały zestaw dań regionalnych w przystępnych cenach. Karczma posiada 140 miejsc oraz 30 miejsc w Izbie Istebniańskiej, z paleniskiem pośrodku.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, spotkania integracyjne, wszystko połączone z kuligiem letnim i zimowym oraz z występami kapel góralskich.
Nasza specjalność to przyjęcia weselne, ślub w Kościółku drewnianym na Stecówce (3km) lub Kubalonce (2km) dojazd saniami lub wozami konnymi do Karczmy i Kościoła.

Mamy wspaniały taras z oczkiem wodnym i placem zabaw dla dzieci oraz grillem, na którym pieczemy na drewnie golonka, szaszłyki, świńską kitę, kaszankę, kiełbasę i wiele różnych pyszności.

Karczma od 10 lat przyjmuje Gości z dużym uznaniem jakości świadczonych usług.

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK KRYSTALICZNIE ŚWIEŻE POWIETRZE WSPANIAŁE WIDOKI, CZYSTA WODA JEDNYM SŁOWEM NIEZAPOMNIANE MIEJSCE NA DOSKONAŁY WYPOCZYNEK.
« powrďż˝t