Turystyka » Punkt Informacji Turystycznej » MEDIA o Nas
''Dzień Dobry TVN'' na żywo z Koniakowa!

"Dzień Dobry TVN" -  nadawany codziennie poranny magazyn telewizji TVN gościł w piątek 14 maja w Koniakowie, skąd między 8.30 a 11.00 przeprowadzono kilka wejść na żywo prezentując - mimo niezbyt sprzyjającej pogody - bogactwo i różnorodność Beskidzkiej 5 w tym naszej Trójwsi.

Program, który początkowo miał być zrealizowany na szczycie góry Ochodzita w Koniakowie, ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, przeniesiony został do jej podnóży na teren przepięknej karczmy.

Realizacja programu dotyczyła pokazania walorów i atrakcji gmin Beskidzkiej 5, czyli Brennej, Istebnej, Szczyrku, Ustronia i Wisły, a był to element II etapu kampanii promocyjnej Beskidzkiej 5 – „Siła płynie z gór!”.

Projekt „Siła płynie z gór – ogólnopolska kampania promocyjna Beskidzkiej 5”, którego liderem jest miasto Ustroń, został złożony w konkursie w ramach Działania 3.4. „Promocja turystyki” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007-2013, w którym uzyskał bardzo wysoką ocenę i został wybrany do dofinansowania.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do wspaniałej realizacji programu, a w szczególności:

- właścicielom i pracownikom Karczmy Ochodzita w Koniakowie,

- właścicielom Karczmy Kopyrtołka w Koniakowie,

- Hani i Weronice Kurowskim ze Szczyrku,

- Renacie Bielesz z Istebnej Połomia,

- koronczarkom Beacie Legierskiej, Marii Legierskiej i Krystynie Gazurek z Istebnej,

- Urszuli Gruszce i zespołowi Mały i Duży Koniaków,

- Monice Wałach i zespołowi Jetelinka z Jaworzynki,

- Małgorzacie Małyjurek i Kasi Ruckiej-Ryś oraz zespołowi Mali Zgrapianie z Jaworzynki,

- Tadeuszowi Papierzyńskiemu i zespołowi Istebna,

- Janowi Zogacie z Jaworzynki,

- Piotrowi Kohutowi z Koniakowa,

- Januszowi Macoszkowi z Istebnej,

- Aleksandrowi Bojdzie ze Szczyrku

- Andrzejowi Cieślarowi z Brennej,

- członkom zespołu Kotarzanie z Brennej,

- Tadeuszowi Ruckiemu z Koniakowa,

- Tadeuszowi Juroszkowi z Jaworzynki za wóz bojowy,

- Kapeli Wołosi & Lasoniowie,

- nauczycielom i uczniom ze szkół SP1 w Koniakowie, SP1 w Jaworzynce i Gimnazjum im. J.P.II w Istebnej,

- pracownikom GOK i IT w Istebnej.

Dziękujemy!!!

FILMIKI TUTAJ>>>>>>