Aktualności » Aktualności 2015
Wsparcie instytucji europejskich oraz współpraca między regi
Kolejna edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest wspierana przez lokalne władze samorządowe oraz instytucje europejskie!

V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się pod Honorowym Patronatem Komisji Europejskiej i Wysokim Patronatem Parlamentu Europejskiego. Została także już potwierdzona obecność ich przedstawicieli podczas wydarzenia. Zainteresowanie Kongresem tak szacownych instytucji, to zaszczyt dla organizatorów i uznanie przedsięwzięcia za znaczące wydarzenie w skali europejskiej.

Z przyjemnością informujemy, że swój udział w Komitecie Honorowym wydarzenia zadeklarował Marszałek Województwa Małopolskiego. Cieszymy się, że zarówno Marszałek Województwa Śląskiego, jak i województwo małopolskie po raz kolejny aktywnie angażują się w uczestnictwo w naszym przedsięwzięciu. Stanowi to doskonały dowód współpracy sąsiednich regionów. Warto podkreślić, że województwo małopolskie od zawsze było współgospodarzem kolejnych edycji Kongresu.

V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw potrwa 3 dni i odbędzie się w dniach 12-14 października br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach pod hasłem „Nauka – Biznes – Samorząd. RAZEM DLA GOSPODARKI”. Wydarzeniu jak zwykle będą towarzyszyć Targi BIZNES EXPO, skupiające przedstawicieli świata biznesu oraz małych i średnich przedsiębiorstw w celu wzajemnej wymiany usług, wiedzy, doświadczeń, kontaktów.

Dodał: DK Dodano: 2015-05-18, godz. 08:24